opocznianie.pl

Blog ogólnotematyczny

program oddłużający Ulga od długu
Finanse

Na czym polega program oddłużający Ulga od długu?

Spirala zadłużenia to pojęcie często używane w stosunku do osób, które nie mogą sobie poradzić z regulowaniem rat i zaciągają kolejne kredyty na poczet spłaty innych naglących zobowiązań. Czy przerwanie tego błędnego koła jest w ogóle możliwe? Czy istnieje program oddłużający, bazujący na rzetelnej informacji i przejrzystych warunkach? Zapraszamy do zapoznania się z zasadami działania programu Ulga od Długu, którego celem jest pomoc Polakom w wyjściu na finansową prostą.

Program Ulga od Długu – na jakich zasadach się opiera?

Program Ulga od Długu to specjalistyczny program oddłużeniowy, przeznaczony dla osób powyżej 18. roku życia, które borykają się z długami o wartości przekraczającej 10000 złotych. Umożliwia poradzenie sobie z zadłużeniem z tytułu wszelkich kredytów i pożyczek nieobjętych zabezpieczeniem w postaci hipoteki lub zastawu.

Ulga od Długu jako program wsparcia dla osób zagrożonych bankructwem to kompleksowy projekt, uwzględniający osobistą sytuację każdego klienta. Po wypełnieniu formularza z klientem kontaktuje się specjalista ds. oddłużania. Celem rozmowy pozostaje zebranie wywiadu o wysokości zadłużenia, a także przedstawienie wstępnego planu na wyjście z długu. Proces wychodzenia z długów postępuje zgodnie z personalizowanym planem oddłużeniowym.

Program Ulga od Długu nie oferuje kolejnego kredytu na spłatę zobowiązań. Kredyty konsolidacyjne uważamy za źródło kolejnego ryzyka, które często przypieczętowuje upadłość konsumencką. Naszym celem staje się prawdziwa ulga od długu – program oddłużający, który w swojej istocie zajmie się obniżeniem ciężaru zadłużenia, a nie jego transfer w inne miejsce. Program Ulga od Długu opinie pozytywne otrzymuje właśnie za kompleksowe podejście. Nie ma tu obietnicy łatwego i natychmiastowego pozbycia się zadłużenia. Jednak dzięki zespołowi prawników z Kancelarii Prawnej Certo oraz specjalistom ds. zadłużenia konsumenckiego jesteśmy w stanie stworzyć korzystne warunki do spłaty zadłużenia przez klienta.

Warto uświadomić sobie zasady, jakie rządzą programem Ulga od Długu – program oddłużeniowy stawia sobie za cel renegocjację warunków spłaty zadłużenia oraz reprezentowanie klienta przed wierzycielami. Dzięki ogólnokrajowemu uznaniu, program Ulga od Długu umacnia swoją pozycję negocjacyjną w kontakcie z wierzycielami. Trzeba jasno powiedzieć, że regulacja zobowiązania leży w gestii interesów obu stron. Dlatego wierzyciele często idą na ugodę, mając nadzieję na odzyskanie swoich pieniędzy i uniknięcie długotrwałych procedur windykacyjnych i sporów sądowych.

Czy program od długu jest skuteczny? Opinie klientów

Odnośnie programu Ulga od Długu opinie klientów są jednoznacznie pozytywne. Oferta pakietu Ulga od Długu doczekała się wielu pochlebnych recenzji od najbardziej wpływowych serwisów finansowych i społecznych w Polsce. Zachęcamy do zapoznania się z recenzjami od Bankier.pl, Polska Times, Business Insider, PAP, Rzeczpospolita, czy Onet.

O skuteczności programu niech świadczą historie osób, które dzięki negocjacjom z wierzycielami otrzymały obniżenie całkowitej wartości zadłużenia nawet o 50%. Zachęcamy do zapoznania się z warunkami programu na stronie www.ulgaoddlugu.pl. Przystąpienie do programu otwiera nową szansę na pozbycie się zadłużenia i zdobycie finansowej wolności.