opocznianie.pl

Blog ogólnotematyczny

Perfumy marki Ariana Grande
Moda i Uroda

Perfumy marki Ariana Grande o charakterze gourmand

Damskie perfumy Ariana Grande dostępne w sklepie Perfumy.pl to słodkie, otulające zapachy sygnowane przez znaną, amerykańską wokalistkę R&B, która już w wieku 8 lat rozpoczęła swoją pełną sukcesów karierę. Skierowane do wielbicielek aromatów gourmand zapachy potrafią przyjemnie otulać, zwłaszcza w chłodniejsze dni, a ich dodatkowym atutem są urocze flakoniki.

W kolekcji perfum Ariana Grande znajdziemy więc zapachy o charakterze typowo gourmand, jak pierwszy, którym zadebiutowała na rynku perfumiarskim – Ari by Ariana Grande. Umieszczony w kulistym flakonie rzeźbionym niczym klejnot i zdobionym miękkim, białym puszkiem zapach ma w sobie typowo amerykański aromat pianek marshmallows, które wraz z piżmem i nutami drzewnymi stanowi bazę tych perfum. Otwierające go nuty chrupiącej gruszki, różowego grejpfruta kuszą owocową świeżością i zapowiadają kobiece serce, które rozkwita subtelnymi nutami konwalii i róży, dopełnionymi egzotyczną orchideą. Równie smakowity jest zapach Ariana Grande Moonlight będący kontynuacją linii, tym razem we flakonie zdobionymi fiołkowymi puszkiem. W tych kwiatowo-owocowych perfumach odnajdziemy otwierające, lekko kwaskowate nuty czarnej porzeczki i soczystej śliwki. Pianki marshmallows znalazły się tym razem w sercu zapachu, w połączeniu z wyjątkowo subtelną piwonią. Ciepłe akordy bursztynu, drzewa sandałowego i wanilii w bazie dopełniają natomiast radosnego, nieco rozbrykanego charakteru tego zapachu. Ostatni na razie ze smakowitych deserów Ariany Grande zapach Sweet Like Candy ma z kolei różowy puszek przy korku, potęgujący jeszcze wrażenie słodkości tych perfum. Owocowy, świeży początek budują w nim gruszka, bergamotka i jeżyny będące nutami otwarcia. W sercu królują ponownie pianki marshmallows, a do tego bita śmietana, zmysłowy jaśmin, plumeria i miodowy wiciokrzew, przełamane nieco kwaskowatym akordem czarnej porzeczki. Nuty bazowe w postaci wanilii i kashmeranu powodują, że całość dosłownie rozpływa się słodyczą wokół używającej Sweet Like Candy kobiety. Ciekawą propozycją marki jest jeden z nowszych zapachów, Thank U Next, w którym w otwarciu wyraźnie wyczuwalny jest koperek, przechodzący stopniowo w słodki zapach ciasteczek.

Perfumy marki Ariana Grande to zapachy, które mają w sobie wdzięk i radosny charakter, dobrze oddające karierę tej wokalistki, która mimo chwil trudnych w jej życiu, potrafi jednak uparcie walczyć o swoje. Będą uroczym prezentem dla młodych kobiet, które wkraczają w świat perfum, jednak również nieco dojrzalsze kobiety mogą odnaleźć wśród nich zapachy odpowiadające ich upodobaniom.