opocznianie.pl

Blog ogólnotematyczny

Lifestyle Moda i Uroda

Pierwsze paznokcie hybrydowe w domu – co trzeba mieć na start?

Jeśli lubisz zadbane i piękne paznokcie, to lakiery hybrydowe będą dla Ciebie najlepszym wyborem! Co więcej, możesz sama zrobić sobie taki manicure w domu. Wystarczy tylko kupić odpowiednie akcesoria i produkty, a następnie ćwiczyć swoje umiejętności. To idealne rozwiązanie dla tych osób, które lubią dbać o siebie i tworzyć coś samemu! To także opłacalna opcja, gdyż cały zestaw akcesoriów zostanie z nami na dłużej! Nie będziemy musieli co miesiąc wydawać pieniędzy na nowe paznokcie w salonie!

Podstawowe akcesoria do paznokci – to musisz mieć!

Zacznijmy od akcesoriów i sprzętu, który musisz mieć w domu. Na pierwszy rzut idzie oczywiście lampa UV. Bez niej ani rusz! Warto postawić na mocne urządzenie, aby w krótkim czasie utwardzić lakier. Przed samym przystąpieniem do robienia paznokci hybrydowych musimy odpowiednio przygotować samą płytkę. Na start trzeba kupić blok polerski, pilniczki, patyczki oraz cążki. Warto mieć też kopytko do odsuwania skórek, ale można je też wycinać lub przesuwać drewnianym patyczkiem. Trzeba kupić także waciki bezpyłowe, które są także niezbędne.

Lakiery, bazy, top… czyli hybrydowe kosmetyki!

Teraz możemy przejść do kolejnego etapu, czyli samych kosmetyków potrzebnych do zrobienia paznokci. Będą to przede wszystkim kolorowe lakiery, baza i top. Tutaj warto znaleźć sprawdzone i pewne produkty. Więcej informacji znajdziesz np. tutaj: http://lu-cosmetics.com.pl/Semilac-%e2%80%93-marka-ktora-kochaja-kobiety/. Oprócz tego musisz wyposażyć się w primer, odtłuszczacz oraz aceton. Pierwszy produkt przygotowuje płytkę paznokcia pod manicure. Cała stylizacja długo się wtedy utrzymuje. Odtłuszczacz także ma podobne zadanie, a dodatkowo zbiera wszelkie paprochy i pyłki z paznokcia. Z kolei aceton jest potrzebny do usuwania hybrydy, gdy będziemy chcieli ją zmienić.

Czy każdy może robić paznokcie hybrydowe?

Tak! Każda osoba może spróbować swoich sił. Choć może wydawać się to wszystko skomplikowane, to tak naprawdę szybko załapiesz, jak to robić! Jeśli wcześniej malowałaś paznokcie zwykłym lakierem, to teraz nie będziesz mieć większego problemu z hybrydami. Trzeba tylko skompletować wszystkie potrzebne produkty i działać! Ćwicz, a w krótkim czasie staniesz się mistrzynią robienia paznokci lakierami hybrydowymi! Ważne, aby nie zrażać się i nie spieszyć. Na paznokcie hybrydowe potrzeba więcej czasu, ale nie musimy z kolei czekać, aż wyschną. Dlatego jest to zdecydowanie lepsza opcja!