opocznianie.pl

Blog ogólnotematyczny

Podróże do USA w dobie pandemii
Lifestyle

Podróże do USA w dobie pandemii

Być może należysz do tego grona osób, którym koronawirus pokrzyżował plany o wyjeździe do USA, a może zbyt dużo zwlekałeś z road tripem po Stanach i zastanawiasz się, czy teraz w dobie pandemii byłoby to w ogóle możliwe. Nie jesteś sam. Pandemia wirusa SARS-CoV-2 to wydarzenie na globalną skalę, które w większym bądź mniejszym stopniu dotknęło każdego z nas. Co teraz z podróżami za ocean?

Lot do USA – można czy nie można?

Planować podróże do USA można i nawet warto. Sęk w tym, aby w dzisiejszych czasach być bardziej elastycznym na możliwe scenariusze. Może się okazać, iż w czasie pandemii indywidualne podróże do Stanów Zjednoczonych, a zwłaszcza te organizowane ze specjalistami w tej dziedzinie, jak https://travelarchitects.pl/ mogą być jeszcze bardziej opłacalne i korzystne, ale z drugiej strony – trzeba się liczyć, iż w każdej chwili mogą obowiązywać uregulowania zabraniające wstępu na teren Stanów Zjednoczonych osobom nieposiadającym obywatelstwa amerykańskiego.

Aby być na bieżąco z sytuacją najlepiej sprawdzać aktualny stan rzeczy korzystając z wiarygodnych źródeł jak:

  • strona amerykańskiego Centrum Kontroli i Prewencji Chorób
  • strona polskiego Ministerstwa Spraw Zagranicznych.

To pozwoli mieć większą kontrolę nad planami związanymi z wyjazdem do USA w obliczu dynamicznie zmieniającej się w związku z pandemią sytuacji.

Marzysz o Stanach Zjednoczonych? Nie rezygnuj!

Stany Zjednoczone to jedno z najpopularniejszych kierunków podróży na całym świecie. Każdego roku słynne miasta, parki narodowe i rozrywki w kraju przyciągają miliony turystów z całego świata. Nie pozwól, by niewidzialny wróg stanął Ci na drodze do spełnienia swoich marzeń! To nie ma znaczenia, czy marzy Ci się dzika Alaska, gorąca Kalifornia, czy nieprzemierzony Teksas – wyjazdy szyte na miarę Travelarchitects.pl to najprostszy sposób na to, aby nawet teraz w dobie pandemii zobaczyć to wszystko – oczywiście zachowując w tym wszystkim zdrowy rozsądek i stosując się do zaleceń związanych z zachowaniem bezpieczeństwa.