opocznianie.pl

Blog ogólnotematyczny

Lifestyle

Giełda kwiatów i roślin inna niż wszystkie

Lubisz żywe rośliny i kwiaty? Chcesz kupować je po okazyjnych cenach, ale nie wiesz, gdzie jest dobre miejsce, w którym można by je kupić? Masz własną kwiaciarnię, a może po prostu szukasz kwiatów czy roślin do własnego domu, czy ogrodu? Ten artykuł jest dla Ciebie. Opowiemy Ci o miejscu, gdzie są bardzo dobre warunki do ich przechowywania, dzięki temu kupisz tu je w naprawdę dobrym stanie.

Rynek Elizówka

Giełda Elizówka, to miejsce, w którym znajduje się ponadregionalny rynek hurtowy. Są tu nie tylko rośliny i kwiaty. Mieści się tu również giełda samochodowa, giełda owoców i warzyw, można również wynająć powierzchnie magazynowe i handlowe. My skupimy się w tym artykule na roślinach i kwiatach, ale najpierw krótki zarys z historii spółki, która tym wszystkim zarządza.

Rynek Elizówka jest położony w południowo-wschodniej części Polski, 6 km od centrum Lublina przy trasie Lublin-Białystok. Zarządzany jest on przez Spółkę Lubelski Rynek Handlowy S.A. (w skrócie LRH S.A.). Swoją działalność w tym miejscu rozpoczął w 2000 roku. Grunty posiadane przez Spółkę zajmują 47,2603 hektara powierzchni. Na 4 hektarach znajdują się przestronne i nowoczesne hale, budynek administracyjny i techniczny, a także zadaszenia producenckie.

Dobra, a zarazem nowoczesna infrastruktura, to przede wszystkim parkingi i dobre dojazdy o zapewnia bezpieczną i sprawną komunikację. Teren jest ogrodzony i chroniony 24 na dobę. Powierzchnie handlowe wynajmuje tu ok. 160 firm działających we własnym zakresie. Jest tu całkiem pokaźny rynek spożywczy. Wróćmy jednak do roślin i kwiatów.

Giełda żywych kwiatów i roślin

Znajdziemy tu rośliny i kwiaty najwyższej jakości. Hale są klimatyzowane i utrzymane w doskonałej dla roślin temperaturze. Asortyment jest bardzo obszerny stąd trudno nawet opisać wszystko, co się w nim znajduje. Więcej informacji znajdziemy na stronie https://www.elizowka.pl/oferta/gielda-kwiaty

Stałymi klientami Giełdy Elizówka są przede wszystkim lokalne firmy, jak i pracownie florystyczne. Wystawcy prowadzą tu sprzedaż na własnych zasadach. Oznacza to, że ceny proponowane przez nich nie są obarczone zewnętrznymi ustaleniami. Można zatem liczyć na zniżki i ceny niższe niż w standardowych kwiaciarniach. Można tu kupić nie tylko cięte kwiaty czy rośliny doniczkowe, ale również cały asortyment niezbędny florystom.

Znajdziemy tu popularne, jak również nieoczywiste gatunki roślin i kwiatów, dzięki czemu każdy ich miłośnik znajdzie coś dla siebie, nawet ci najbardziej wymagający, szukający asortymentu innego niż ogólnodostępny. Nowoczesne rozwiązania, dobra infrastruktura, świeże rośliny przyciągają tu wielu klientów nie tylko z pobliskich okolic. Odwiedź to niezwykłe miejsce i przekonaj się sam już dziś.