opocznianie.pl

Blog ogólnotematyczny

Moda i Uroda

Implanty stomatologiczne i implanty zębów w Gdańsku

Implanty zębów są doskonałym rozwiązaniem dla osób, które z pewnych przyczyn takich jak próchnica czy choroby przyzębia utraciły część swojego uzębienia lub nie są z niego zadowolone. Stomatolodzy z kliniki Impladent doskonale zdają sobie sprawę z tego jak ważne dla zdrowia, ale także dla dobrego samopoczucia jest posiadanie ładnych zębów – z tego powodu od dwudziestu lat cieszą się uśmiechami zadowolonych pacjentów z troską wszczepiając implanty zębów. Gdańsk jest miastem, w którym swoje usługi przeprowadza ponad dwudziestu doświadczonych stomatologów leczących w klinice Impladent, którzy z radością zaopiekują się każdym pacjentem.

Implanty stomatologiczne stosowane w Impladent

Zęby są jednymi z najmocniejszych kości znajdujących się w organizmie człowieka – z tego powodu implanty stomatologiczne, które mają je imitować muszą cechować się ogromną wytrzymałością na ścieranie, przebarwienia czy urazy mechaniczne, aby jak najdłużej służyć swoim użytkownikom. Impladent, renomowana klinika stomatologiczna lecząca już od ponad dwudziestu lat, przeprowadza zabiegi wykorzystując tylko najlepszej jakości implanty. Trójmiasto jest obszarem, na którym działa klinika ale nie oznacza to jednak, że nie przyjmuje ona pacjentów także z innych, mniejszych miast, w których nie ma gabinetów świadczących usługi na tak wysokim poziomie.

Implanty – Trójmiasto miejscem, gdzie przeprowadzane są najwyższej klasy usługi stomatologiczne

Wszczepiane w klinice Impladent implanty zębów (Gdańsk jest siedzibą kliniki) cechują się certyfikacją medyczną oraz wykonaniem z najwyższej jakości materiałów, które mają dodatkowo właściwości antyalergiczne. Materiałem, z którego implanty stomatologiczne wytwarzane są najczęściej jest tytan, gdyż jest on świetnie tolerowany przez organizm, co ma kluczowe znaczenie dla zdrowia i zadowolenia pacjenta. W klinice Impladent stosowane są tylko najlepsze implanty zębów (Gdańsk, ul. Kartuska 312). Zabiegi przeprowadzane są z użyciem nawigacji komputerowej Simplant oraz przy zastosowaniu znieczulenia miejscowego lub ogólnego.

Implanty zębów – Gdańsk siedzibą kliniki dentystycznej Impladent

Impladent to klinika dentystyczna prowadzona w Gdańsku przez dr n. med. Adama Ziemlewskiego – absolwenta Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, który jako jeden z pierwszych w Polsce uzyskał akredytację Europejskiego Towarzystwa Implantologii Stomatologicznej oraz Ministerstwa Zdrowia i Opieki Społecznej jako implantolog stomatologiczny. Kierowana przez niego klinika zatrudnia ponad dwudziestu lekarzy specjalistów oraz posiada ponad dwadzieścia lat doświadczenia. Owocami pracy stomatologów są implanty zębów wszczepione w liczbie ponad dziesięciu tysięcy. Wskaźnik powodzenia zabiegów wynosi ponad 99%, co świadczy o ogromnej wiedzy, doświadczeniu oraz jakości technologii wykorzystywanej, aby wszczepić implanty stomatologiczne. Ze szczegółami zabiegów można zapoznać się pod adresem: https://www.ziemlewski.pl/oferta-zabiegi/implanty/