opocznianie.pl

Blog ogólnotematyczny

mama
Lifestyle

Urządzenia i gadżety elektroniczne dla mamy – pomysł na prezent

Za kilka dni będziemy świętować Dzień Matki, dlatego już teraz pomyśl o upominku, który będzie praktyczny i stylowy. Dobrym wyborem będą z pewnością gadżety elektroniczne, gdyż wiele mam obawia się nowoczesnych technologii, a wsparcie i motywacja ze strony dziecka na pewno się przyda. Wybierz prezent na 26 maja!

Gadżety elektroniczne zamiast kwiatów

Szukasz wyjątkowego prezentu na Dzień Mamy? Standardowo wręczamy często czekoladki i kwiaty, biżuterię, kosmetyki albo perfumy, ale warto zastanawiać się też nad gadżetami elektronicznymi – jak na przykład telefony OnePlus, modne smartwatche czy czytnik e-booków. Coraz więcej mam chętnie korzysta z nowinek technologicznych – wybraliśmy kilka propozycji, które mogą przypaść do jej gustu. Oto trzy elektroniczne gadżety, które sprawdzą się na Dzień Matki.

Nowoczesny smartfon

Wybór urządzeń elektronicznych jest ogromny – można znaleźć telefony Xiaomi, Samsung czy OnePus dopasowane idealnie do potrzeb. Jeśli mama korzysta ze smartfona tradycyjnie, czyli dzwoni i wysyła smsy, dobrym pomysłem będzie nowoczesny model o stylowym designie.

Warto jednak przekonać ją do korzystania z opcji dodatkowych – jak NFC, komunikatory czy media społecznościowe, nauczyć obsługi aparatu fotograficznego oraz kamery i innych funkcjonalności. Telefony OnePlux czy Xiaomi będą rozsądnym wyborem, gdyż nie kosztują dużo, a oferują wiele – do nauki będę idealne.

Smartwatche i smartbandy

Popularne i bardzo funkcjonalne gadżety przydadzą się podczas codziennych aktywności, jedynie mama prowadzi dość aktywny styl życia. Jeśli nie, mogą do niego zachęcić – choćby do zwiększenia dawki ruchu czy regularnego picia wody.

Do wyboru – podobnie jak w przypadku smartfonów – są różne modele, prostsze i bardziej zaawansowane modele, wyposażone w ciekawe funkcje. Smartwatch będzie świetnie współpracował ze smartfonem – zestaw obejmujący telefony OnePlus czy Xiaomi oraz inteligentny zegarek będzie strzałem w dziesiątkę.

Czytnik e-booków

Większość mam czyta tradycyjne książki, ale nowoczesne panie chętnie korzystają z e-booków. Wielbicielki czytania ucieszy ten gadżet, bo można z niego korzystać w każdym miejscu – nie tylko w domu, ale też w podróży. To praktyczny prezent na lata – do wyboru są różne modele, mniej lub bardziej zaawansowane. Nie trzeba nosić ze sobą wielu książek, gdyż ogromna pojemność urządzenia pozwala pomieścić wszystko. Wybrane modele posiadają też dodatkowe funkcje – jak kalendarz, Bluetooth, możliwość powiększenia tekstu czy przeglądarka internetowa.