opocznianie.pl

Blog ogólnotematyczny

Słodkie ślubne dziękuje
Lifestyle

Słodkie ślubne dziękuje

Organizując przyjęcie ślubne z pewnością dużo wcześniej zastanawiasz się, jak przygotować każdy element, by całość była zachwycająca – jest miejsce na przygotowanie sali weselnej, ślubnego outfitu oraz element podziękowania gościom. Ten ostatni element układanki wydaje się być bardzo problematyczny – najlepiej, by podziękowanie nie było małe, ale jednocześnie nie przytłaczało swoją wartością. Co wybrać? O tym poniżej…
Ślubne przygotowania oprócz swojej ważności są obarczone odpowiednim stresem – należy połączyć dużo elementów w jedną, wyśmienitą całość. W momencie, gdy suknia ślubna jest gotowa, sala zarezerwowana, zaproszenia rozesłane warto pomyśleć o podziękowaniach dla gości. Nie jest to częstym rozwiązaniem, jednakże z punktu widzenia gości jest to mile widziane ukoronowanie ich obecności.
Podziękowania dla gości ślubnych mogą przybierać różną formę – papierowe podziękowanie w formie kartki własnoręcznie wykonanej, etykieta a na niej naklejona słodkość lub przepiękne opakowanie krówek, które pięknie prezentują się za szklaną gablotą w domu.

Papierowe podziękowanie w formie kartki

Przygotowanie specjalnej kartki, w której napisane są życzenia i podziękowania od młodej pary to niezbyt częste rozwiązanie, aczkolwiek stosowane na szeroką skalę. Przygotowana własnoręcznie kartka przepięknie wygląda, gdziekolwiek zostaje umieszczona a dodatkowo, jest pamiątką na lata. Zazwyczaj wykorzystuje się kartki podziękowania równocześnie z przygotowanymi zaproszeniami, by te były w tym samym guście. Taką formę podziękowań wręcza się po wejściu do sali weselnej, jak również można położyć w miejscu ulokowania naszych gości.

Etykieta podziękowanie z czymś słodkim

Jest to podobna forma do wykonywania kartek okolicznościowych z podziękowaniami, ponieważ również wykonana jest z papieru. Z tą różnicą, że jest to pięknie zaprojektowana w programie graficznym etykieta, zazwyczaj nawiązująca do charakteru uroczystości – pozostająca koniecznie w tych samych barwach. Na niej umieszczone jest miejsce na coś słodkiego – popularnym rozwiązaniem jest czekoladka Merci w jednym smaku. Wszystko to połączone jest przepiękną, kolorową wstążeczką i tworzy naprawdę oryginalne podziękowanie. Podziękowanie, które pamięta się przez lata.

Słodkości reklamowe – krówki.

Jest jeszcze jedna opcja, którą wykorzystuje się w przygotowaniu podziękowań dla gości weselnych. Takim rozwiązaniem są krówki ślubne (sklep-krowki.com) – zazwyczaj kilka sztuk zamkniętych w przepięknym opakowaniu. Na każdej krówce można umieścić przeróżną treść – zazwyczaj jest to cytat, data wzięcia ślubu oraz imiona pary młodej. Odpowiedni wybór należy do najbardziej zainteresowanych, czyli państwa młodych. Krówki są cukierkami, które spokojnie mogą leżeć za szklanym regałem, nie tracąc swojej wartości. Zawsze mogą zostać zestawem awaryjnym na chandrę – w razie potrzeby otwórz opakowanie.

Wykorzystanie słodkości w celu podziękowania to dobry sposób na wywołanie dobrych emocji u naszych bliskich. Nie bez przyczyny – przez żołądek do serca.